Nawet 4 kg mniej w 7 dni czy 10 kg mniej w 3 miesiące !

Olej lniany a odchudzanie

http://www.vivetia.com/shop/?pl_olej-lniany-i-wlasciwosci,53


Najbardziej mnie rozśmieszają ogłoszenia lub wypowiedzi o działaniu oleju lnianego lub diety dr Budwig.

W Internecie znalazłam jedno z takich jak "Próbowałam, Niemiło Się Przekonałam ....". Cóż, autorka najprawdopodobniej nie wie, że jeśli zacznie używać olej lniany, który ma mało Omega 3, wtedy przytyje.
Dlaczego?
To bardzo proste.
W oleju lnianym, który był tłoczony w temperaturze ponad 40 stopni C lub takim, który jest sprzedawany w przezroczystej butelce lub było poddawany obróbce cieplnej, czy jest bliski upływu 3 miesięcy od dnia wytłoczenia, zamiast Omega 3 jest Omega 6, która tuczy.
Tak to Omega 6 tuczy.
A Omega 3 jest spalaczem tłuszczu,
Tak więc to z powodu niewłaściwego oleju lnianego lub swojej niewiedzy (olej lniany zawsze spożywa się na zimno) autorka takiej wypowiedzi musiała utyć, gdy go stosowała!

Jeśli użyłaby dobry olej lniany, schudłaby na pewno, dodatkowo wyregulowałaby swoje trawienie i zlikwidowałaby zaparcia, na które zapewne cierpi (podobnie jak co druga Polka i co drugi Polak)!!!

Warto UŻYWAĆ tłoczony na zimno poniżej temperatury 30 stopni C, bogaty w Omega 3 (do około 60%) NISKOOKSYDACYJNY OLEJ LNIANY (niskooksydacyjność oznacza, że olej lniany wolno się utlenia a przez to wolno traci Omega 3) z pierwszego tłoczenia , żeby cieszyć się wspaniałą figurą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz